• OBIADY W KWIETNIU 2024 r.

• Cena obiadów w stołówce szkolnej w kwietniu br. wynosi - 126,00 zł (18 dni żywieniowych x 7,00 zł cena jednego obiadu).

Opłaty za kwiecień wnoszone są do 15 kwietnia br., tylko przelewem na konto nr: 53 1050 1331 1000 0022 5834 9683

Przypominamy, że rezygnacji z obiadu w danym dniu powinno się dokonać najpóźniej dzień wcześniej (przed ewentualną nieobecnością dziecka). W przeciwnym przypadku dziecko jest liczone do posiłków, a rodzice ponoszą koszty obiadów.

Ogólną informację na temat obiadów można znaleźć - tu.

• SZKOŁA POZYTYWNEGO MYŚLENIA

• Szkoła Myślenia Pozytywnego to autorski program certyfikacyjny stworzony i realizowany od 2016 przez Fundację „Instytut Edukacji Pozytywnej”.

Głównym celem programu jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie. Szkoła Myślenia Pozytywnego to roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością, holistycznym dbaniem o zdrowie, o siebie i otoczenie.

W ramach Programu  nasza szkoła będzie uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach, programach dedykowanych oraz samodzielnie realizować co miesiąc szereg wyzwań angażując w to całą społeczność szkolną.  Każdy miesiąc to nowe zadania, nowe tematy i nowe możliwości na kreatywne działania!

Dzięki udziale w programie „Szkoła Myślenia Pozytywnego” uczymy się wspólnie jak dbać o samych siebie i o innych. Zmieniamy naszą rzeczywistość tak, aby wspierała w nas dobrostan psychiczny i motywowała do edukacji, pozytywnej komunikacji oraz pomagała nam radzić sobie ze stresem czy lękiem.

• GŁOSUJ NA PROJEKT NR 37

• Drodzy uczniowie, rodzice, przyjaciele naszej szkoły!
            Bierzemy udział w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Mamy szansę na nową plenerową siłownię na terenie naszej szkoły oraz remont nawierzchni boiska.
            Głosujemy od poniedziałku 4 września br. drogą elektroniczną lub w Miejskiej Bibliotece (ul.1go Maja 32).
            Bardzo prosimy o wsparcie i głosy. WSZYSTKO W NASZYCH RĘKACH!!!
            Prosimy o udostępnianie.