• W roku szkolnym 2023/24 cena jednego obiadu wynosi 7,00 złOpłaty za obiady wnoszone są tylko przelewem na konto nr:
        53 1050 1331 1000 0022 5834 9683.
        1.W tytule proszę podać: opłata za obiady za miesiąc, nazwisko i imię dziecka.

2.Zapisów na obiady należy dokonywać osobiście u pani intendentki, pań kucharek lub u wychowawcy klas od 1-3, do 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków. Opłata za posiłki powinny być dokonane przelewem na wskazane konto bankowe do 15 dnia każdego miesiąca za dany miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków (np.za m-c wrzesień płacimy do 15.09.)

3. W przypadku nieobecności korzystającego z posiłków w stołówce szkolnej, zwrotowi podlega dzienna wysokość opłaty za korzystanie z posiłku za każdy dzień nieobecności (odliczenie w kolejnym miesiącu), pod warunkiem, że nieobecność lub rezygnacja z posiłku zostaną zgłoszone jeden dzień wczesniej. Zgłoszenia nieobecności lub rezygnacji z obiadów można dokonywać telefonicznie pod nr tel. 32 242 65 23 w. 25 w godzinach pracy stołówki szkolnej do godz.14.45.

W powyższych sprawach można bezpośrednio kontaktować się ze szkolną stołówką: pod podanym wyżej nr telefonu.
        Druk zgłoszenia dziecka do stołówki na obiady można pobrać w dziale Do pobrania