• NABÓR

do klas pierwszych

Szkoły Podstawowej nr 27 w Rudzie Śląskiej

na rok szkolny 2024/2025

Obwód Szkoły Podstawowej nr 27: ul. 1-go Maja od 1 do 29, Borowa, Cisowa, Grabowa, Kosynierów, Krucza, Leśna, Międzyblokowa 1, 2, 4, 6, 8, Miodowa, Olszynowa, Piękna, Piotra Skargi od 15 do końca (nr nieparzyste) i od 26 do końca (nr parzyste), Racławicka, Solidarności od 1 do 10, Śmiłowicka, Świerkowa, Wilcza, Zamenhofa.

4 marca 2024 r.

rozpocznie się nabór na rok szkolny 2024/2025 do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 27.

W bieżącym roku zarówno zgłaszanie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły jak i rekrutacja kandydatów na wolne miejsca w szkołach znajdujących się poza obwodem właściwym dla miejsca zamieszkania dziecka, będzie odbywała się za pomocą elektronicznego systemu naboru VULCAN. Uprzejmie Państwa prosimy, aby w terminie od 4 do 15 marca 2024 r. założyć konto na platformie naboru, a następnie dokonać elektronicznego zgłoszenia lub złożenia wniosku i dostarczyć niezbędną dokumentację do właściwej szkoły.

Adres platformy naboru https://rudaslaska.podstawowe.vnabor.pl

Wszelkie informacje dotyczące zasad dokonywania zgłoszenia i składania wniosków znajdować się będą na ww. platformie naboru oraz na oficjalnej stronie Miasta Ruda Śląska.

Informacje szczegółowe można uzyskać w sekretariacie szkoły tel. 32 2426 523. Informacji udzielają także pracownicy Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Ruda Śląska tel. 32 244 90 00.