Rzym, czerwiec 1999

Kierując się słowami Patrona naszej szkoły oraz troską o harmonijny i wszechstronny rozwój powierzonych nam dzieci i młodzieży, zobowiązani do czuwania nad ich bezpieczeństwem, pragniemy przekazać młodemu pokoleniu uniwersalne wartości, które stanowią istotę człowieczeństwa oraz pomagają znaleźć każdemu uczniowi jego życiową drogę i właściwe miejsce w społeczeństwie.

• Złota Odznaka Honorowa
      • Szkoła wyróżniona Złotą Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego.
      • Nauczyciel na medal 2018
      • P. Katarzyna Stawisińska - nauczyciel na medal!

• PÓŁKOLONIE - LATO 2019

Informujemy, że można zacząć wpłacać zaliczki na półkolonie letnie.

Koszt każdego turnusu wynosi 170, 00 zł. Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100,00 do 17 maja br. Brak wpłaty do tego dnia będzie oznaczał rezygnację z udziału dziecka w półkoloniach.

Adresat i numer konta:

Szkoła Podstawowa nr 27,

• OBIADY W MAJU

Zapraszamy na obiady do szkolnej stołówki. Cena jednego obiadu wynosi 4,00 zł.

Koszt obiadów w maju wynosi 80 zł (20 dni). Obiady płatne w NIEPRZEKRACZALNYM termnie do 15 maja br. na konto nr 53 1050 1331 1000 0022 5834 9683; proszę pamiętać o podaniu imienia i nazwiska dziecka.

Osoby które nie zapłaciły jeszcze za obiady kwietniowe (28 zł/7 dni) prosimy o jak najszybsze uregulowanie należności.

• ZAWIESZENIE STRAJKU

Informujemy, że od poniedziałku 29 kwietnia br. lekcje odbywać się będą zgodnie z planem. Czynna będzie świetlica oraz stołówka szkolna.

Uczniom i rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość.

• WARTO MIEĆ PASJĘ!

Ma ją na pewno nasz trzecioklasista – Paweł Kałwak. Zamiłowanie do fizyki oraz ciężka i systematyczna praca, najpierw pod okiem p. Roberta Pietrzaka, a teraz - p. Barbary Biernat, zaprowadziły Pawła na szczyt uczniowskich zdobyczy. Z dumą informujemy, że Paweł został finalistą tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki organizowanego przez Śląskiego Kuratora Oświaty. To jedno z najwyższych uczniowskich trofeów, dzięki któremu Paweł otrzyma dodatkowe punkty w czasie rekrutacji do szkoły średniej. Paweł jest jedynym finalistą tegoż konkursu spośród uczniów rudzkich szkół gimnazjalnych. Tym bardziej jesteśmy dumni. Pawłowi, jego rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!

• Partnerzy

• Rodzina Szkół im. Jana Pawła II